Položky 0
REPRODUKTORY TLMENIE ODHLUCNENIE AUTORADIO SUBWOOFER MINI COOPER R50 DRARTEX NEOPRENE GROUND ZERO ALPINE PIONEER 7352

KOMPLETKA MINI COOPER DRARTEX NEOPRENE GROUND ZERO ALPINE PIONEER

Tento MINI zvukovo moc majiteľa neoslovil a tak sme sa doň pustili. Nakoľko bol rozpočet daný dohodli sme sa na predných dverách, ktoré sme vytlmili a odhlučnili DrARTEX-om a Neoprénom 6mm. Komponetné reproduktory Ground zero GZTC 165 TX sme osadili do MDF redukcií a sú napájané autorádiom Pioneer. na posilnenie basovej zložky sme vzhľadom na veľkosť kufra zvolili malý aktívny subwoofer ALPINE osadený 8″ basovým reproduktorom, ktorý napriek svojím malým rozmerom ponúka viac ako omnoho drahšie pod sedadlové subwoofre. Jeho cena je 134 eur. Montáž nám trvala 1 pracovný deň, cena práca + amterial 650eur. 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 8 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu