Položky 0
REPRODUKTORY TLMENIE ODHLUCNENIE CITROEN BERLINGO JBL DRARTEX NEOPRENE 0327

REPRODUKTORY TLMENIE ODHLUČNENIE CITROEN BERLINGO JBL DRARTEX NEOPRENE-0327

V tomto Berlingu to vôbec nehralo dobre. Výber reproduktorov padol na JBL GX600c. Dvere sme vytlmili kvalitným materiálom od DrArtex a odhlučnili Neoprénom 6mm. Vytlmili sme vonkajší, vnútorný plech dverí a samozrejme aj tapacír, vonkajši plech sme ešte odhlučnili Neoprene 6 materiálom.  Zvuk po takejto prerábke je výrazne lepši a vzhľadom na tlmenie a odhlučnenie aj komfort jazdy je lepší. Montáž nám trvala 3h a cena práca + materiál 310eur. 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

1 + 2 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu