Položky 0
REPRODUKTORY TLMENIE ODHLUCNENIE DSP ZOSILNOVAC SUBWOOFER VW TUAREG ESX DSP GLADEN STP JBL 1485

KOMPLETKA: VW TUAREG ESX DSP GLADEN STP JBL

Samozrejme je možné aj mostíkové zapojenie a vtom prípade sa jedná o 4x250W RMS pri 4Ohmoch. Priznám sa, že som mal najprv obavy no nakoniec je výkon úplne dostačujúci. My sme napojili samostatne 4 dvere a center na 6 kanálov a posledné dva kanály sme použili na subwoofer JBL CS120B v mostíkovom zapojení. Ladenie bolo pre mňa zábavou a najme puštanie už naladeného auta kolegom je super pocit. nakoniec sme ešte auto doladili pre uši nášho zákazníka. Samozrejme nastavenie sa dá meniť hocikedy, takže nieje problém sa zastaviť a doladiť nejaké chuťovky. No a to hlavné je, že hudba je počuť a nieje vidieť, teda až na subwoofer v kufri, ale v prípade potreby sa dá ľahko demontovať vzhľadom na nami dopojený konektor pre rýchlo od a zapojenie. Montáž nám trvala 3dni a cena práca + materiál bola 2100Eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

5 + 13 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu