Položky 0
REPRODUKTORY TLMENIE ODHLUCNENIE FORD FOCUS DRARTEX NEOPRENE JBL 7412

REPRODUKTORY TLMENIE ODHLUCNENIE FORD FOCUS DRARTEX NEOPRENE JBL

Majiteľ tohto Focusu mal reproduktory vybraté. Ovály JBL presne pre ford. My sme dvere poriadne vytlmili DrARTEX-om a odhlučnili Neoprénom 6mm. Do takto upravených dverí sme osadili spomínané koaxiálne reproduktory a po zložení auto odovzdali majiteľovi. Zvuk bol samozrejme lepší aj vďaka reproduktorom JBL a samozrejme aj vďaka tlmeniu a odhlučneniu, ktoré zabezpečí aj lepší komfort počas jazdy. Práca nám trvala 7 hodín a cena práca a materiál bez reproduktorov 330,-eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

12 + 13 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu