Položky 0

REPRODUKTORY TLMENIE ODHLUCNENIE HYUNDAI TUCSON JBL DRARTEX EVOTEC

Každý kto má kórejca vie, že to moc dobre nehrá. Rozhodli sme sa pre naše tlmenie a odhlučnenie /vzhľadom a veľkosť dvier 8pláty tlmenia a 2 plátov odhlučnenia/ a výmenu reproduktorov v predných dverách. Tlmenie klasika DrARTEX Medium /2mm/ 5ks a Light /1,6mm/ 3ks a odhlučnenie 6mm Neoprene 6 2ks. Tlmil sa vonkajší, vnútorný plech a tapacír, odhlučnenie potom prišlo na vonkajší už vytlmení plech. Reproduktory sme zvolili komponentné od americkej značky JBL sériu GTO. Všetko je osadené na pôvodných miestach a nič nenarúša dizajn interiéru. Zvuk je veľmi výrazne lepší a doporučujem spraviť aj zadné dvere a dopojiť malý 4 kanálový zosilňovač pre lepšie vybudenie reproduktorov. Cena práca + materiál je 350eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 13 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu