Položky 0

KOMPLETKA SEAT LEON CUPRA GROUND ZERO DRARTEX NEOPRENE

Zadanie bolo odstrániť rezonancie pri hlasnom počúvaní hudby. To nieje problém tlmenie DrARTEX Medium o hrúbke 2mm sme nalepili na vonkajší, vnutorný plech a na tapacíre. Samozrejme nie len kúsky ale celé diely. Následne sme odhlučnenie nalepili na vonkajší plech Neoprene 10 teda hrúbky 10mm pre čo najváčšie potlačenie hľuku z vnonka a aj z vnútra vozidla.  Aj keď sa jedná o finančne náročnejšie tlmenie /materiál tlmenie 4pláty 4×11,90eur + odhlučnenie 2 pláty 2×17,90eur/ výsledok stojí za každé euro. No a po vypočutí Seat Sound Systém sme pristúpili aj k výmnee reproduktorov. Výber padol na Ground Zero Radioactive série a priznám sa, že výsledok nás milo prekvapil. Zákazníkové nastavenie EQ basy + výšky čo to dalo pred montážou a po všetko pekne v strede a zvuk výrazne lepší ako na výškach /htrajú do 26,000Hz/ aj na basovej zložke /hrajú od 35Hz/, a to sa jednalo o nerozohrane repro. Cena komplet práca + materiál 440eur, montáž nám trvala 6h.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

12 + 6 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu