Položky 0
REPRODUKTORY TLMENIE ODHLUCNENIE SUBWOOFER ZOSILNOVAC DSP BMW X6 ETON GROUND ZERO ESX DRARTEX NEOPRENE 8374

KOMPLETKA BMW X6 ETON GROUND ZERO ESX DRARTEX NEOPRENE

Dnes už nieje problém vybrať si z širokej ponuky OEM repro do BMW a ani DSP už nieje dnes drahé a nedosiahnuteľné. V tomto prípade OEM repro od ETON-u a Ground Zero sme osadili do predných a aj zadných dverí, samozrejme do predu komponetné a do zadu postačujú koaxiálne. Dvere sme samozrejme poriadne vytlmili DrARTEX-om  a odhlučnili Neoprene 6mm.Takto osadené a upravené dvere už nieje treba ďalej riešiť.

Pod sedadlá sme namiesto pôvodných 165mm „basových“ reproduktorov osadili 200mm OEM basové reproduktory od ESX  s frekvenčným rozsahom 30-300Hz a výkonom 180/300W. No a čo by to bolo za zostavu bez DSP. Ten sme vzhľadom na výbavu a cenu zvolili ESX QE80.6DSP teda 8 kanálový DSP procesor s integrovaným 6-kanálovým zosilňovačom 6×80/125W. Výkon úplne postačuje či reproduktorom vo dverách ako aj basovým reproduktorom. Zhruba 10 hodín som strávil ladením, ale výsledok stojí zato, veď detailnejšie doladenie jedine s DSP. Montáž aj s ladenim 3 pracovné dni a cena 1999eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

11 + 8 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu