Položky 0

REPRODUKTORY TLMENIE ODHLUCNENIE VW T ROC DrARTEX NEOPRENE GROUND ZERO

Majiteľ vozidla mal požiadavku na montáž subwoofra bez toho aby zavadzal v kufri. Po konzultácií sme sa dohodli na prvý krok vytlmenie a odhlučnenie a výmenu predných reproduktorov. Tlmenie DrARTEX Medium a Light na dvere a tapacíre a odhlučnenie Neoprene 6 už dosť pomôžu zvuku aj na sériovej zostave, ale zákazník sa rozhodol po obhliadke repro aj tie. Výber padol na vyššiu sériu od Ground Zero Radioactive. V poslednej dobe do VW Group podľa mňa to naj čo sa dá bez zosilňovača, veď hrajú  od 35Hz. Zvuk bol samozrejme inde opreti OEM zostave a zákazník po poriadnom vypočutí už subwoofer nepotrebuje. Osobne doporučujem každému! Montáž nám trvala 4hodiny a cena práca + materiál 380Eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 13 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu