Položky 0

KOMPLETKA AUDI A4 2016

Problém tohto auta bol OEM sub v pláte. On moc nehral a keď už začal, tak skorej rezonoval /plast vs plech/. A nakoľko ani predné reproduktory toho moc neponúkli, rozhodli sme sa pre 2.1 riešenie /predne dvere + subwoofer + 3kanálovy zosilňovač/. Predné dvere sme poriadne vytlmili DrARTEX Medium 4ks, tapacír DrARTEX Light 2ks a odhlučnili EVOTEX Neoprene 6. Do takto upravených dverí sme osadili komponentné reproduktory Ground Zero Radioactive. Samozrejme všetko bez poškodenia pôvodnej kabeláže. Do boku kufra sme osadili 3 kanálový zosilňovač CRUNCH GTO3750, ktorý je napojený na predné reproduktory a na subwoofer JBL S2-1424SS. Zvuk je samozrejme lepší ako OEM a aj my aj zákazník sa z toho tešíme. Cena práca + materiál 940eur a montáž nám trvala 1,5dňa.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 3 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu