Položky 0
REPRODUKTORY TLMENIE ODHLUCNENIE ZOSILNOVAC SUBWOOFER MB GLC HERTZ UDIMENSION CRUNCH 0001

REPRODUKTORY TLMENIE ODHLUCNENIE ZOSILNOVAC SUBWOOFER MB GLC HERTZ UDIMENSION CRUNCH

Na predné reproduktory v dverách a basové repro pod nohami sme napojili štvorkanál Audison. Zadné dvere živý maličký dvojkanál CRUNCH a na živenie subwoofra uDimension 12″ osadenom vo vytlmenej utavrenke slúži tiež maličký monoblok CRUNCH GTO1750, ktorý má aj káblové ovládanie. Zosilňovače aj subwoofer su schované vo dvojitej podlahe, takže nič nieje vidno a je to len počuť. Bola by škoda „kaziť“ tak pekný interiér. O dostatok „šťavy“ sa stará pekná 35ťka kábel od Ground Zera a samozrejem 1,2F kapacítor AutoTek. V aute je samozrejme procesor Audison Bit One, ktorý sa stará o polo aktívne zapojenie a samozrejme časové korekcie pre uspokojenie uší vodiča-majiteľa. Montáž nám trvala 4dni.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

14 + 11 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu