Položky 0
REPRODUKTORY ZOSILNOVAC TLMENIE ODHLUCNENIE SUBWOOFER HYUNDAI I30 JBL STP DLS GLADEN 6643

KOMPLETKA HYUNDAI I30 JBL STP DLS GLADEN

No a nakoniec subwoofer, ten vzhľadom na výkon a parametre a samozrejme aj cenu a rozmery nie moc veľke, sme zvolili JBL CS1204B. Všetko je robené tak aby sa dalo vrátiť auto do sériového stavu, žiadne poškodenie kabeláže a pod sa nekoná. Predsa len ide o nové auto s 5 ročnou zárukou. Montáž nám trvala 2 dňi a stála 1485eur /v cene aj autofólie/.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 3 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu