Položky 0
Sample Image

Séria XPRO od SAL

V takomto prípade vstupný signál, potrebný pre zosilňovač, zabezpečí výstup pre reproduktor. Kuriozitou väčšieho modelu je aktívna výhybka nachádzajúca sa na ňom, ktorá je ľahko prístupná aj po zabudovaní zosilňovača, na druhej strane jej odskrutkovateľný kryt zabezpečí, aby ideálne hodnoty nastavené odborníkom vykonávajúcim nastavenia nemohli byť „náhodou“ prestavené užívateľom. Obidva typy boli vybavené nízkoúrovňovými vstupmi, čím je daná možnosť spojenia viac zosilňovačov pre vytvorenie vážnejšieho zvukového systému s väčším výkonom. Krížové výhybky umožnia univerzálne používanie. Tri zvoliteľné frekvenčné pásma sú vhodné pre všetky možnosti: „basové“ subwoofre, stredobasové & výškové komponentné sety a viacpásmové reproduktory, resp. umožnia aj širokopásmovú prevádzku.

Členovia skupiny XPRO sú dôkladne navrhnuté, majú technicky precíznu konštrukciu, k čomu prislúcha aj kvalitná montáž. Pri ich cenovej relácií zabezpečujú zvukovú kvalitu vyššej kategórie.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

1 + 4 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu