Položky 0

Seat Ateca montáž GZ reproduktorov a tlmenie

Vylepšenie zvuku v autách s osadenými 165mm reproduktormi nieje také zložité. Stačí dvere poriadne vytlmiť a odhlučniť a osadiť kvalitné komponentné reproduktory. V tomto prípade sme dvere vytlmili EVOTEC 2,0 vonkajší a vnútorný plech a na tapacír sme zvolili AutoFun M1. Odhlučnenie EVOTEC N6 na vonkajší plech a na tapacír STEG S7. Takže spolu 5 vrstiev na jedny dvere. Do takto upravených / pripravených dverí sme osadili komponentné reproduktory Ground zero GZTC 165 samozrejme do lakovaných MDF redukcií. Zvuk je možné samozrejme zlepšiť dorobením zadných dverí, dopojením zosilňovača, DSP, alebo subwoofra. Vďaka tlmeniu a odhlučneniu sa zlepší aj komfort počas jazdy /menej hluku dnu a von/ a tak isto aj zvuk aj OEM reproduktorov. Montáž nám trvala 6h.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 11 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu