Položky 0

Sety sety sety od Alpine a Magnat

Toto maju oba zhodne, líšia sa len reproduktormy, jeden ma 165mm koaxi  a druhy má 6×9″ ovály. Alpine ponúka bassový set. Tento produkt je zostava pozostávajúca z digitálneho mono zosiľňovača MRP-M350, 12″(30cm) bassreflexového subwooferového boxu SBE-12BR a vysokokvalitnej káblovacej sady. Ceny sú viac ako dobré Magnát za 199,-eur Alpine za 249,-eur. Montáž je podľa zvoleného setu už od 33,-eur.Tieto a iné sety si môžete zakúpiť na www.autoaudio.sk .

 

 Sample ImageSample ImageSample Image

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 3 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu