Položky 0

Skoda Karoq montáž reproduktorov a tlmenia

Niekedy sa stane že si zákazník prinesie vlastné tlmenie a reproduktory a od nás chce len montáž. My s tým nemáme problém ale v takmto prípade nevieme zaručiť že bude sokojný a že bude všetko ok. V tomto prípade sme montovali reproduktory Hertz CK165, ktoré sú u nás veľmi obľúbené, takže kvalita zaručená. Dvere sme vytlmili dodaným materiálom v 4 vrstvách, zákazník nechcel nič meniť. Montáž nám trvala 5 hodín. V aute kde je výškový reproduktor mimo dverí doporučujeme sadu s rozdelenou výhybkou, aby sa pri montáži v novom aute nemusela upravovať kabeláž a tým pádom riešit potencionálny problém pri reklamácií u predajcu auta.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

11 + 4 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu