Položky 0

Škoda Kodiaq Ground Zero subwoofer a zosilňovač

Zákazník bol celkovo spokojný s OEM zvukom a jedine čo mu chýbalo sú basy. Preto sme sa rozhodli pre montáž BAss Kit-u. Zvolili sme novinku od Ground Zero GZ BASS KIT 12.300X. Jedná sa o set zložený z dvojkanálového zosilňovača s výkonom 200/300Watts a najdôležitejšie je vysokoúrovňový vstup s funkciou AUTO ON. K zosilňovaču je možné dopojiť káblové ovládanie, ktoré nieje súčasťou balenia. Na ľahké odpájanie subwoofra sme na kábel osadili konektor. Kábel je samozrejme dosť dlhý na manipuláciu so subwoofrom. Zvuk je samozrejme lepší a basy to poriadne oživili. Montáž nám trvala 4h.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

7 + 9 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu