Položky 0

Škoda Octavia 3 subwoofer, tlmenie a zosilňovač

Zákazníkovi sme v prvom kroku vyriešili basovú zložku a vytlmenie a odhlučnenie kufra. Basovú zložku sme vzhľadom na potrebu kufra vyriešili OEM boxom do boku kufra. Jedná sa o uzavretú ozvučnicu do ktorej sme osadili 25cm basový reproduktor JBL CLUB 1024. Zosilňovač sme použili CRUNCH GTO 3750 teda trojkanál, ktorý bude časom napajáť aj reproduktory vo dverách/druhý krok/. Momentálne napojený na subwoofer, ktorý sa dá ovládať pribalenou káblovou ovládačkou osadenou v kastlíku pod volantom. Na vytlmenie a odhlučnenie kufra sme použili „sendvič“ od Silent Coat Triplex /11ks/. Vytlmili a odhlučnili sme boky, podlahu kufra a priestor pod zadnými sedadlami. Montáž nám trvala 1 pracovný deň a cena práca + a materiál 900eur. SKODA OCTAVIA 3 OEM SUBWOOFER SILENT COAT CRUNCH JBL

CRUNCH GTO

S novým vydaním populárnej série GTO CRUNCH teraz prináša ešte viac energie a lepšie vlastnosti. Ultra kompaktný dizajn zosilňovačov GTO Micro je možný vďaka známemu SMT zariadeniu z počítačovej technológie. Tieto štyri modely sú svojimi štíhlymi rozmermi viac než len riešením problémov a ponúkajú predtým nepredstaviteľné možnosti pre jednotlivé Hi-Fi inštalácie. Vďaka funkcii automatického zapínania a vstupom vysokej úrovne je možné pripojenie k moderným riadiacim jednotkám aj bez ďalších diaľkových vedení a výstupov. Vďaka tomu je detská hra integrovaná do existujúcich zvukových systémov alebo rastlinných systémov. Všetky štyri modely GTO stanovujú nové štandardy v kompaktnej triede s minimálnou spotrebou energie, optimálnou účinnosťou a absolútne vysokorýchlostným taktovaním. Predovšetkým výkonný monoblok a úplne nový 3-kanálový zosilňovač, oba s max. 1500 W. a diaľkové ovládanie úrovne basov. Elegantný chladič GTO je ozdobený elegantnou akrylovou vložkou s dvojfarebným osvetlením a logom CRUNCH v modrej farbe a číslom modelu v bielej farbe.

JBL CLUB 1024

Nástupca basáku u nás veľmi obľúbeného z dielne JBL. Je to 25cm subwoofer JBL CLUB 1024, ktorého veľká výhoda je prepínač 2-4Ohmy impedancie. Takže aj s menším “sabším” zosilňovačom stabilným na 2 Ohmy pekne zahrá. Vhodný do bassreflexu aj do uzavrenky. Výkon 250/1000W max/rms, citlivost 92dB a frekvenčný rozsah 30-175Hz.

odkazy : Crunch, JBL

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 5 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu