Položky 0

Škoda Superb 3 montáž reproduktorov a tlmenia

Kedže zákazník nebol spokojný s Prémiovým audio systémom Canton bolo potrebné všetko upraviť a napraviť. V prvom kroku sme poriadne vytlmili a odhlučnili štyri dvere. Na vytlmenie sme použili EVOTEC 2,4 na vonkajší plech, EVOTEC 2,0 na vnútorný plech a na tapacír EVOTEC 2,0. Odhlučnenie dverí má na starosť EVOTEC N6 na vonkajšom plechu dverí a STEG S7 na tapacíre. Toto oje u nás najobľúbenejší spôsob ako dosiahnuť zníženie hluku prenikajúceho cez dvere do auta a tým pádom zlepšenie zvuku aj OEM reproduktorov. Montáž nám trvala 1 pracovný deň. Už je aj naplánovaný druhú krok a to odpojenie / vykódovanie Canton a osadenie druhého DSP zosilňovača.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 5 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu