Položky 0

Správne tlmenie podblatníkov

Ako správne vytlmiť podblatníky? Základ je mať správny materiál a náradie. Každé auto je odlišné a preto je každá montáž iná.

Ako prvé treba demotovať koleso a plast v podblatníku. Pri demontáži treba dávať pozor na to koľko je miesta medzi plastom a karosériou auta. Podľa toho treba použiť aj príslušný materiál.  Po úspešnej demontáži je treba celý povrch vyčistiť.

Po dôkladnom očistení povrchu môžme začať s aplikáciou vybraného materiálu. Tlmenie treba rezať do potrebného tvaru a dôkladne vyvalčekovať, aby nevznikli vzduchové bubliny, ktoré znižuju účinnosť materiálu. Odporúčame použiť DrArtex Gold HD alebo  DrArtex Quatro ako tlmiaci materiál.
Ďalej pokračujeme s odhlučnovacím materiálom. V tomto kroku treba zvážiť aký hrubý materiál použijeme a či ho nalepíme na plastový podblatník alebo priamo na tlmenie. Na tento krok odporúčame použiť Neoprene 6/10mm alebo Baffle 05.

Po dokončení treba už len zložiť do pôvodného stavu.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 7 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu