Položky 0

Šťastné a veselé prežitie vianočných sviatkov.

A už je to tu opäť. Vianočné sviatky. Všetkým naším zákazníkom prajem za celý môj kolektív a moju firmu šťastné a veselé prežitie vianočných sviatkov a šťastný a úspešný nový rok. Vzhľadom na potrebu odpočinku a načerpania nových síl máme celofiremnú dovolenku od 24.12.2016 do 2.1.2017. Dúfam, že sa v novom roku stretneme živý a zdravý pri vylepšovaní Vašich miláčikov. 

                                            Andrej, Juraj, Ľuboš

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

7 + 11 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu