Položky 0

STEREO SET AUDIOTUNING GZUF 60SQX+GZNK 165SQ+GZDSP 4.80AMP

Už dlhšie chcem ponúkať stereo set, ktorý bude zapojený v aktíve cez DSP zvukový procesor. Pekne len predné reproduktory v dobre vytlmených a odhlučnených dverách. Jedná sa o FullRange repro GZUF 60SQX /300-20.000Hz/, doplnené o stredobass GZRK 165SQ a všetko pekne napopojené na GZDSP 4.80AMP, teda 4 kanálový zosilňovač s 8 kanálovým DSP procesorom. Zapojenie repro do aktívu a deliaca frekvencia cca 400-500Hz. Samozrejme nastavenie EQ, časových korekcií cez DSP, aby vodič mal to naj. Nakoľko je v sete Fullrange reproduktor, ktorého výhoda je rozsah 350-20.000Hz, je jeho „nevýhoda“ rozmer. Priemer 6cm nieje možné  niekam „schovať“ a preto budeme mať naň vyrobený „domček“, ktorý bude možné osadiť na A-stlpik. Samozrejme niektoré autá majú možnosť osadiť aj takto veľký reproduktor pod čelné sklo. Tento stereo set bude obsahovať tlmenie DrARTEX Medium 2mm /8ks/, odhlučnenie EVOTEC Neoprene 6 /2ks/, veci potrebné k montáži, MDF, repro káble Ground Zero /10m 2×1,5 a 10m 2×2,5/, napeťový set Ground Zero 20mm2 a samozrejme montáž 2dni. Jeho cena je 1349eur /bežná cena 1565eur/

Galéria

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

9 + 13 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu