Položky 0
2012/11/novinka.png

Stropný LCD s DVD/USB/AUX za 255e

Popis produktu
10 „TFT širokouhlý stropný monitor s vnútorným DVD prehrávači. Tento prístroj ponúka kompletné multimediálne centrum pre montáž na obloženie strechy vozidla a slúži na pobavenie cestujúcich na zadných sedadlách. Vysoká kvalita spracovania, 16:9 širokouhlý TFT panel, super tenký dizajn, SD a USB port, Xenon biele LED vnútorné osvetlenie, rovnako ako uhol monitora sú len pár výber z najnovšej verzii. Navyše, tam sú 2 A / V IN vstupy pre pripojenie digitálneho fotoaparátu, DVB-T TV, atď sú k dispozícii. pridať ďalšie monitory je tiež A / V výstup k dispozícii. Zvuk je možné prehrávať cez interný stereo reproduktory alebo cez bezdrôtové slúchadlá. voliteľne možné prostredníctvom interného FM modulátor zvuk posuvu v autorádiu a nechať hrať cez pôvodné reproduktora . Dodáva sa s montážnou doskou, diaľkové ovládanie a káblov.

Dáta:
DVD strop monitora Carmedien CM DM10DVD
10 „TFT aktívny maticový displej
displej s vysokým rozlíšením s 1024 x 600 pixelov
Veľký displej s uhlopriečkou 25,43 cm
Jas 350cd / m?
PAL / NTSC systém
Auto DVD prehrávač s vnútornou elektro. ANTI SHOCK
čítať všetky populárne formáty, vrátane spálené DVD / CD a MP3 na DVD / divix / MP4 atď
dva vstavané reproduktory (stereo zvuk)
IR vysielač pre slúchadlá infračervené
FM modulátor pre audio cez autorádio
ďalšie LED osvetlenie interiéru
vrátane stropná montážna doska
2x audio / video vstup, napr pre herné konzoly, digitálne pozemné tuner atď
OSD menu nastavení
Nemecký ponuka (i ďalšie jazyky)
zaťaženie pamäťovej pozície
Napája sa 12V
Max. Príkon 9,5 wattov

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

7 + 6 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu