Položky 0
SUBWOOFER ALPINE SWE 815 9615

SUBWOOFER ALPINE SWE-815

Tento subwoofer ma veľmi prekvapil. 8″ v malej ozvučnici, ktorú môžete použiť ako uzavrenku ale aj štrbinový ozvučnicu vďaka pribalenej „zátke“. Je to riešenie pre každého, kto chce sub pod sedadlo, alebo niečo malé a nechce aby mu to „rozbilo“ auto. V cene 134 eur je to veľmi dobré, nakoľko je to výrazne lepšie ak pod sedadlové, ktoré sa aj tak málo kedy pod sedadlo vojdu a sú drahšie. V balení je aj káblové ovládanie a aj kabeláž. Montáž trvá do 2h. 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

9 + 11 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu