Položky 0

SUBWOOFER DO REZERVY OPEL ASTRA

SUBWOOFER DO REZERVY OPEL ASTRA – Na doplnenie basovej zložky sme použili subwoofer do rezervy vozidla AWAVE AST11T. V aute už menili reproduktory a dopojili aj 4 kanálový zosilňovač s 8 kanálovým DSP zvukovým procesorom. Aj prémiová zostava ma subwoofer v rezervnom kolese a nakoľko zákazník nechcel v kufri nič tak jediná možnosť je do rezervy. Subwoofer má káblové ovládanie, vďaka ktorému si vete nastaviť hlasitosť, frekvenciu, Bass boost a fázu. Montáž nám trvala 3h cena práca + materiál 460eur.

Odkazy : Awave

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

8 + 1 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu