Položky 0

Subwoofer OEM box Audi A5 B9.

AUDI A5 B9 OEM BOX HELIX GLADEN. V tomto aute je od výroby prémiový audio systém, ktorý ostal nezmenený, len sme vymenili subwoofer.

Subwoofer sme osadili do OEM boxu. Použili sme 25cm basový reproduktor HELIX K 10S s výkonom 300W RMS a impedanciou 2×2 Ohmy. Objem uzavretého boxu je 15l a my sme samozrejme ozvučnicu vytlmili pre dosiahnutie lepšieho basového podania. Dostatok výkonu zabezpečuje digitálny monoblok Gladen RC 600c1 doplnený o káblové ovládanie, aby ste si vždy vedeli pridať, alebo ubrať.

Koľko trvá takáto montáž? Auto bolo u nás 1 den.

Koľko takáto úprava stojí? V tomto prípade bola cena 633eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

3 + 14 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu