Položky 0
SUBWOOFER TLMENIE ODHLUCNENIE ZOSILNOVAC TOYOTA GT86 GROUND ZERO GLADEN SILENT COAT 0198

SUBWOOFER TLMENIE ODHLUČNENIE ZOSILŇOVAČ TOYOTA GT86 GROUND ZERO GLADEN SILENT COAT

Nedostatok basov v tejto  Toyote sme riešili subwooferom od Ground Zero. V aute je príplatkový system JBL, ale basov nieje nikdy dosť. V mieste pre rezervu bol osadený 16,5cm subwoofer JBL, ktorý sme nahradili boxom osadeným 25cm Ground Zero basovým reproduktorom. Zosiňovač Gladen RC600c1 dodá požadovaný výkon a aj kvalitu. Do prednej časti k ruke vodiča sme osadili káblové ovládanie hlasitosti pre subwoofer, veď niekedy treba menej a niekedy viacej, podľa pesničky a momentálnej nálady. Vždy je dobré mať dostatok výkonu. Pre zabránenie rezonanciám sme kufor vytlmili/odhlučnili Silent Coat Triple materiálom. Montáž nám trvala 4h a cena práca + materiál  625eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 15 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu