Položky 0

SUZUKI SWIFT JL AUDIO AUTOFUN DrARTEX EVOTEC AWAVE

SUZUKI SWIFT JL AUDIO AUTOFUN DrARTEX EVOTEC AWAVE – Toto auto bolo pre nás výzva. Prvé auto v ktorom sme použili aktívny subwoofer do rezervy od AWAVE. Dvere sme poriadne vytlmili vonkajší plech  Autofun M2 /5ks/, vnutorný plech DrARTEX MEDIUM /5ks/, tapacír AutoFun M1/4ksú a samozrejme odhlučnili EVOTEC Neopren 6 /4ks/. Do takto upravených dverí sme osadili do predných kompá JL Audio C1 650 a do zadných koaxiálne JL Audio C1 650x do lakovaných MDF redukcií.

Vytlmenie a odhlučnenie pomáha zvuku, nakoľko menej hluku preniká do auta a tak isto aj z auta a tým pádom je aj cesta kludnejšia a komfortnejšia. Nakoľko subwoofer je osadený v rezervnom kolese v podlahe, kufor sme vytlmili a odhlučnili Silent Coat Triplex teda sendvičom Alubutyl+neoprén. Nerezonuje podlaha, menej hluku sa dostáva do auta a keď tam niečo odložíte nebúcha to o plech. V tomto sme ešte vytlmili a odhlučnili torpédo a predné podblatníky. Na vytlmenie sme použili AutoFun M3 a na odhlučnenie sme použili EVOTEC Neoprene 10.

Subwoofer AWAVA AST11A splnil očakávania a je super pri autách, kde je možné „prúdenie“ basov do kabíny vozidla, teda sedan a kupé by som riešil klasickým subwoofrom radšej. Nakoľko sériové rádio neposkytuje dostatok výkonu je v aute osadený 6 kanálový DSP zosilňovač od AWAVE s výkonom 6*70W, ktorým sa dá vyladiť lepšie zvuk pre potreby konkrétneho zákazníka/poslucháča. Predné dvere sme sme zapojili do aktívu pre lepšie naladenie. Všetko sme montovali, vzhľadom na nové auto, tak, aby bol aj značkový servis v pohode a záruka mohla pokračovať aj po výmene audia. V prípade potreby nieje problém pôvodné audio vrátiť naspäť.

Montáž nám trvala 2 dni a cena práca + materiál 2400eur

Odporúčame : SUZUKI VITARA DLS AUTOFUN GROUND ZERO EVOTEC ESX

v prípade že sa tlmia dvere odporúčame už rovno aj vymeniť reproduktory. Jednak lepšie repro = lepší zvuk a keď už to rozoberáme a tlmíme je lacnejšie to urobiť naraz.

A ak si myslíte že to zvládnete sami tak tu máme pre vás celý návod ako to urobiť, aké materiály kam použiť a čo je potrebné vedieť. Správne tlmenie dverí. Tlmenie aj odhučnenie môže kúpiť u nás aby ste mali istotu že kupujete kvalitný materiál ktorý je certifikovaný a odolný. Reproduktory kúpite TU tlmenie TU a máme pre vás pripravené aj tlmiace sety.

Pokiaľ máte záujem aj o fólie tak klikajte » TuningFolie

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 14 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu