Položky 0

TESTUJEME/VIDEO: FULLRANGE GROUND ZERO GZNF 50SQ

Momentálne testujem nové reproduktory od Ground Zero. Jedná sa o Fullrange reproduktory. Výrobca udáva frekvenčný rozsah 250-22000hz s doporučeným orezaním High Pass filter 350Hz 12dB strmosť. Ja ich momentálne režem 500Hz 12dB. Mam ich v aute už mesiac dva a momentálne som veľmi spokojný. Reproduktory veľmi dobre zahrajú stredy a pre tých čo nemajú radi ostré výšky sú ako stvorené. Každopádne by som ich nenazýval Fullrange, ale skorej stredo-výšky. Výkon 50/80W RMS/Max a cotlivosť 81dB. Ich cena je stanovená na 149 eur, ale už teraz riešime nejaký set s DSP amp a kvalitnými 165-tkami do dverí.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 6 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu