Položky 0
PIONEER AVH X 8800BT AUDIOTUNING.SK 2883

Testujeme PIONEER AVH X-8800BT AUDIOTUNING.SK

Ja som vďaka zvukovému procesoru nenastavoval nič no všetko som náležite preklikal. Pioneer ponúka na pripojenie všetko čo treba a aj možno netreba, Video výstup vstup, parkovacia kamera, výstup na zosilňovače atď. Odnímací panel môžete nosiť v priloženom mäkom púzdre. Zo zariadením som bol veľmi spokojný. Jediná vec čo mi vadila bola absencia HW ON/OFF. V menu máte možnosť vypnúť ale pri zapnutí kľúča sa zariadenie prepne do Stendbay módu a zapne REMOTE a teda aj zosilňovače, čo je pre mňa zle. Každopádne veľmi rád mám zariadenia Pioneer  a podľa mňa su najviacej USER Friendly. 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

9 + 15 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu