Položky 0

Tlmenie a odhlučnenie Citroen Spacetourer.

CITROEN SPACETOURER TLMENIE A ODHLUCNENIE. Veľmi dobre spravené auto z ohľadom na priestor a úžitkové vlastnosti, ale komfort počas jazdy už taký dobrý nie je.

TLMENIE A ODHLUČNENIE. Ako prvé sme sa rozhodli riešiť hluk z prednej časti vozidla, ktorý je naozaj výrazný už od 90kmh. Aby sme zbytočne „neinvestovali“ veľa peňazí, najprv sme spravili A-stĺpiky a dverové tesnenia za účelom eliminácie najviacej hlučných dielov. Následne je už na zákazníkovi čo si ďalej bude želať. Na tlmenie sme použili Evotec 2,0 a 2,4 a na odhlučnenie Evotec Absorber 15 wave a STP Noise Block.

TLMENIE TESNENIE DVERÍ. Keď máte pocit, že Vám zle tesnia dverové tesnenia / zle dosadajú dvere, je na to vhodné použiť DrARTEX RED WIND alebo STP Sealing Cord. Výhodou STP je hrúbka 6 a 8mm, takže pri potrebe väčšej výplne nie je problém.

Koľko trvá takáto montáž? V tomto prípade práca u nás 4h.

Koľko takáto úprava stojí? V tomto prípade bola cena 250eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 14 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu