Položky 0

Tlmenie a odhlučnenie dverí Fiat Scudo.

FIAT SCUDO TLMENIE ODHLUČNENIE.

Oplatí sa investovať do staršieho a ešte k tomu firemného auta?

Ako každému zákazníkovi hovorím, investícia by mala byť úmerná času strávenému v aute, vašej individuálnej potrebe a času koľko budete auto ešte vlastniť. Každopádne predné dvere spraviť vždy pomôže a táto investícia sa určite vyplatí.

Tlmenie a odhlučnenie dverí.

Vždy, keď je to treba, sa snažíme robiť 5 vrstvové tlmenie a odhlučnenie. Tlmíme vonkajší + vnútorný plech dverí a samozrejme aj tapacír. Tým zabránime rezonanciám týchto častí a spravíme s nim akusticky mŕtvy materiál. Na tlmenie používame najčastejšie EVOTEC 2,0 alebo 2,4 a samozrejme overený STP GoldSilver. Výber záleží od toho, čo chceme dosiahnuť a samozrejme aj od rozpočtu.  Na odhlučnenie používame EVOTEC Neoprene N6N10 a na tapacír Evotec Absorber 15 Wave alebo Steg S7 alebo STP Acoustic Felt. Vždy sa snažíme všetko individuálne nastaviť na konkrétne auto, zákazníka a samozrejme aj na požadovaný výsledok.

Koľko trvá takáto montáž?  Tento úkon stíhame do 4-6h.

Koľko takáto úprava stojí? Cenovo sa hýbeme podľa materiálu a množstva 220-370 eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 5 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu