Položky 0

Tlmenie a odhlučnenie Opel Insignia

V tomto aute už sme tlmili a odhlučnili dvere, kufor, pod nohami, torpédo a teraz prišiel čas na odstránenie ostatného hluku. Problém bol hluk z hornej polovice vozidla, nakoľko spodná polovica sa už vyriešila tlmením a odhlučnením.

Začali sme tlmenímodhlučnením A a B stĺpikom. Použili sme tlmenie EVOTEC 2,0 a odhlučnenie STP Acoustic Felt. Tak isto aj na piate dvere a rám piatych dverí sme použili EVOTEC 2,0STP Acoustic Felt.  Zákazník si ešte želal vytlmiť a odhlučniť zadné podblatníky. V tomto prípade sme použili tlmenie EVOTEC 2,4 a vzhľadom na priestorové možnosti odhlučnenie EVOTEC ISOLATOR 4.

Počas skúšobnej jazdy sme zistili slabšie tesnenie dverí. Na toto máme RedWind od DrArtex, ktorý sa aplikuje do tesnenia dverí a zabezpečí lepšie „pruženie“ tesnenia a tým pádom aj lepšie tesnenie dverí. Aplikovali sme ju do všetkých štyroch dverí.

Koľko trvá takáto montáž? Odpoveď je závislá od typu auta, spôsobu tlmenia a odhlučnenia a samozrejme aj od objemu tlmenia a odhlučnenia. V tomto prípade za jeden pracovný deň.

Koľko takáto úprava stojí? Všetko záleží od typu a množstva tlmenia a odhlučnenia. V tomto prípade bola cena 566Eur.

Galéria

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 14 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu