Položky 0

Tlmenie, odhlučnenie a výmena reproduktorov v BMW 3 F31

Na tomto BMW sme v prvom kroku vytlmili a odhlučnili predne podblatníky a pod nohami vodiča a spolujazdca. Použili sme na to Silent Coat Triplex /5ks/ Následne sme vytlmili a odhlučnili predné a zadné dvere. Na tlmenie sme použili Autofun M2 /9ks/ na vonkajší a vnútorný plech a na tapacír AutoFun M1 /4ks/. Odhlučnenie EVOTEC Neoprene 6 sme nalepili na vonkajší plech /4ks/ a tapacír DrARTEX LACE05 /7ks/.

Do takto upravených dverí sme osadili do predných kompá Ground Zero GZCS 100BMW a do zadných koaxiálne reproduktory MB Quart QM 100X BMW. Pod sedadlá vodič + spolujazdec sme do OEM boxov osadili 20cm basové reproduktory Ground zero GZCS 200BMW. Reproduktory vďaka originálnym konektorov sme napojili na pôvodnú kabeláž bez jej poškodenia. Nakoľko výkon ani rozdelenie frekvenčného pásma nieje dostatočné, dopojili sme DSP zosilňovač Ground Zero GZDSP 4.80AMP. GZDSP 4.80AMP ma 8 kanálový DSP a 4 kanálový zosilňovač, na ktorý sme dopojili predné reproduktory a basové repro, na ďalší DSP výstup sme napojili 2 kanálový zosilňovač ESX QM TWO, ktorý napája zadné reproduktory MB Quart. Vďaka DSP procesoru je ľahšie naladiť zvuk pre potreby konkrétneho zákazníka. Pre lepšie odhlučnenie počas jazdy sme do dverového tesnenia vložili RED WIND od DrARTEX, ktorý zlepší tesnenie zavretých dverí. Zákazník využil možnosť bezplatného odvozu a dovozu, ktorú mal vzhľadom na rozpočet.

Montáž nám trvala 2 pracovné dni a cena práca +materiál 2500Eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

1 + 1 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu