0

Tlmenie odhlučnenie Ford Mondeo MK5

FORD MONDEO MK5 EVOTEC STP TLMENIE ODHLUCNENIE. V tomto aute sme už menili reproduktory a vytlmili a odhlučnili niektoré diely. Teraz prišiel rad na podblatníky.

Tlmenie a odhlučnenie. Tlmili sme predné aj zadné podblatníky materiálom EVOTEC 2,4 na karosériu podblatníkov ana odhlučnenie sme použili EvOTEC ISOLATOR 4. V niektorých vozidlách nie je priestor na hrubšie odhlučnenie, každopádne keď je, máme skladom 6 a10mm materiál. V tomto prípade 4mm Isolátor.

Odhlučnenie slúži na zníženie hluku prenikajúceho do a z auta, takže menej hluku „kazí“ reprodukciu hudby a samozrejme aj pohodu pri cestovaní.

Koľko trvá takáto montáž? Odpoveď je závislá od typu auta, spôsobu tlmenia a odhlučnenia a samozrejme aj od dielov. Táto montáž za jeden pracovný deň .

Koľko takáto úprava stojí? Všetko záleží od typu a množstva tlmenia a odhlučnenia. Cenovo sa hýbeme 250-330eur 4ks.

Tlmenie odhlučnenie Ford Mondeo MK 5  Tlmenie odhlučnenie Ford Mondeo MK 5

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

12 + 5 =

Z nášho blogu