Položky 0

Tlmenie odhlučnenie Ford Ranger.

FORD RANGER EVOTEC STP TLMENIE ODHLUCNENIE. Tento Ford neslúži len na prácu, ale aj na presun na dlhšie vzdialenosti a vtedy je dobré mať v aute kľud, aby ste boli aj po dlhšej jazde v pohode. Tlmili sme celu kabínu, dvere a torpédo.

Tlmenie a odhlučnenie dvere. Prvý krok je tlmenie, ktoré zabráni rezonanciám, stŕpaniu a prenosu/šíreniu frekvencií. Tlmili sme materiálom EVOTEC 2,0 vonkajší plech dverí a na tapacír sme použili EVOTEC 2,0. Odhlučnenie slúži na zníženie hluku prenikajúceho do a z auta, takže menej hluku menej „kazí“ reprodukciu hudby. Na odhlučnenie sme použili EVOTEC Neoprene N6 na vonkajší plech a pôvodné odhlučnenie na tapacír .

Tlmenie a odhlučnenie kabína. Prvý krok je tlmenie, ktoré zabráni rezonanciám, stŕpaniu a prenosu/šíreniu frekvencií. Tlmili sme materiálom EVOTEC 2,0 a 2,4 na všetky kovové / plechové časti. Odhlučnenie slúži na zníženie hluku prenikajúceho do a z auta, takže menej hluku menej „kazí“ reprodukciu hudby a menej hluku počas jazdy = viac pohody aj počas dlhšej jazdy. Na odhlučnenie sme použili STP BlackTon, ktorý veľmi dobre eliminuje hluk a vzhľadom na tri dostupné hrúbky /4,6 a 8mm/ je jeho inštalácia vzhľadom na možnosti bezproblémová.

Tlmenie a odhlučnenie torpédo. Prvý krok je tlmenie, ktoré zabráni rezonanciám, stŕpaniu a prenosu/šíreniu frekvencií. Tlmili sme materiálom EVOTEC 2,4 na všetky kovové / plechové časti, je potreba čo najviac utlmiť a v tom prípade vždy používame čo najhrubší alubutyl. Odhlučnenie slúži na zníženie hluku prenikajúceho do a z auta, takže menej hluku menej „kazí“ reprodukciu hudby a menej hluku počas jazdy = viac pohody aj počas dlhšej jazdy, v tomto prípade hlavne od motora. Na odhlučnenie sme použili EVOTEC Neoprene N10.

Koľko trvá takáto montáž? Odpoveď je závislá od typu auta, spôsobu tlmenia a odhlučnenia a samozrejme aj od reproduktorov. V tomto prípade dva dni.

Koľko takáto úprava stojí? Všetko záleží od typu a množstva tlmenia a odhlučnenia a samozrejme. Cena cca 1200-1400eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 6 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu