Položky 0

Tlmenie odhlučnenie kufor MB GLA.

MERCEDES BENZ GLA EVOTEC STP TLMENIE ODHLUCNENIE.

V tomto aute sme už čo to vytlmili a odhlučnili a teraz prišiel rad na kufor. Veľmi rád robím u nás veci tak ako majú byť a samozrejme aj ohľadom na finančné možnosti zákazníka. Radšej postupne a dobre.

Tlmenie a odhlučnenie kufor.

Na vytlmenie a odhlučnenie kufra sme použili alubutyl EVOTEC 2,4 na boky kufra / podblatníky/ a na podlahu sme použili „sendvičový“ EVOTEC Multiplex ktorý obsahuje anti vibračnú vrstu a aj odhlučnenie. Na odhlučnenie bokov kufra sme použili STP LAVA ktorá ma tiež dve vrstvy jednu na odhlučnenie a druhu zvukovú membránu. Keďže dnes auta moc vytlmenia nemajú, vždy pomôže vytlmenie a odhlučnenie komfortu počas jazdy.

Koľko trvá takáto montáž?

Odpoveď je závislá od typu auta, spôsobu tlmenia a odhlučnenia a samozrejme aj od reproduktorov. V tomto prípade jeden pracovný deň.

Koľko takáto úprava stojí?

Všetko záleží od typu a množstva tlmenia a odhlučnenia a samozrejme značky reproduktorov. Cenovo sa hýbeme cca 400-500eur.

Galéria

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

12 + 2 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu