Položky 0
TLMENIE ODHLUCNENIE MAZDA 6 DRARTEX NEOPRENE 0724 2

TLMENIE ODHLUČNENIE MAZDA 6 DRARTEX NEOPRENE

Zákazník sa po rozhovore rozhodol pre riešiť problém s hlukom prvým krokom vytlmením a odhlučnením predných podblatníkov a štyroch dverí. Nakoľko nebolo možné nechať auto u nás dva dni ostatné veci sa nehali na ďalší termín. každopádne toto je veľmi dobré tlmenie a odhlučnenie. Sedíte v aute a dvere su najbližší diel, ktorý po tlmení a odhlučnení určite oceníte. Problém u Mázd je hluk od kolies, veľa zákazníkov sa na to sťažuje, a tak sme vytlmili a odhlučnili predné podblatníky. Výsledok je určite znateľný a po napočúvaní sa zákazník rozhodne ktoré diely ďalej vytlmíme a odhlučníme. Montáž nám trvala 1 pracovný deň a cena práca + materiál je 523eur.  

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

8 + 11 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu