Položky 0

TLMENIE ODHLUCNENIE NISSAN X-TRAIL DRARTEX NEOPRENE

Hluk v tomto novom aute bol veľmi výrazný, ale každé auto v poslednej dobe je od výroby slabo až vôbec vytlmené a odhlučnené. Po rozhovore sme sa rozhodli pre vytlmenie odhlučnenie zadného kufra, predných a zadných dverí. Toto riešenie eliminuje hluk zo zadnej časti vozidla a hluk prenikajúci cez predné dvere. Samozrejme nakoľko sa dvere vytlmia a odhlučnia, prenika dnu menej hluku počas jazdy a tým je aj reprodukcia hudby lepšia. Tlmiaci materiál sme vyberali podľa toho kam sa aplikoval a aké priestorové možnosti sú k dispozícií. Hrúbka materiálu je veľmi podstatmá, čím viacej tlmiacej „hmoty“ tým väčší útlm. Zvolili sme tlmiaci amateriál DrARTEX Medium a LIGHT na odhlučnenie Neoprene 6 a 10 . Montáž nám trvala 1 pracovný deň a cena práca + materiál 900eur.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 2 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu