Položky 0

TLMENIE ODHLUCNENIE PODBLATNIKY MAZDA 6 DRARTEX AUTOFUN

Tlmenie tejto Mazdy 6sme  vytlmili a odhlučnili predné a zadné podblatníky. Na podblatníky sme použili tlmenie GOLD o hrubke 2,6mm a odhlucnenie Baffle 05 od DrARTEX.  Výsledok bude kľudnejšia jazda a menej hľuku od kolies a cesty. Osobne by som ešte dorobil dvere /cca 170eur práca+materiál/, priestor pod nohami vodič spolujazdec /cca 150eur práca+materiál/ a priestor pod stieračmi “Torpédo” /cca 150eur práca+materiál/ a bude to super. Táto montáž nám trvala 7 hodín.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

1 + 5 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu