Položky 0

TLMENIE ODHLUCNENIE PODBLATNIKY PODBEHY OPEL INSIGNIA DRARTEX

Tlmenie tejto Insignii už u nás prebehlo v prvom kroku dvere a vymena repro, v druhom kroku sme vytlmili a odhlučnili predné podblatníky a priestor pod nohami vodiča a spolujazdca. Na podblatníky sme použili tlmenie GOLD o hrubke 2,6mm a odhlucnenie Baffle 05 od DrARTEX. Priestor pod nohami sme vytlmili tiež GOLD-om o hrubke 2,6mm a odhlucnenie sme zvolili Neoprene 6. Výsledok bude kľudnejšia jazda a menej hľuku od kolies a cesty s prednej časti vozidla. Osobne by som ešte dorobil zadne dvere /cca 170eur práca+materiál/ a priestor pod stieračmi „Torpédo“ /cca 150eur práca+materiál/ a bude to super. Táto montáž nám trvala 7 hodín a cena práca + materiál  320eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

5 + 12 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu