Položky 0

TLMENIE ODHLUČNENIE RENAULT CLIO

TLMENIE ODHLUČNENIE RENAULT CLIO – V tomto Cliu sme tlmili a odhlučnili predné dvere, predné podblatníky, torpédo /priestor pod stieračmi/ a priestor pod noahmi vodič + spolujazdec. Toto tlmenie volám „štít“ a jedná sa o spôsob ako čo najviacej odhlučniť prednú časť od hluku motora, kolies a všeobecne hluku, ktorý preniká do kabíny cez prednú časť vozidla.  Na vytlmenie sme použili Autofun M1 /2ks/, M2 /4ks/ a M3/8ks/. Na odhlučnenie neoprén 6mm od EVOTEC /6ks/ a od DrARTEX BAFFLE05 /6ks/. Výsledok je spokojnosť zákazníka čomu sme veľmi radi. Cena práca + materiál 600eur a doba montáže 10 hodín. TLMENIE ODHLUČNENIE RENAULT CLIO

Odporúčame : v prípade že sa tlmia dvere odporúčame už rovno aj vymeniť reproduktory. Jednak lepšie repro = lepší zvuk a keď už to rozoberáme a tlmíme je lacnejšie to urobiť naraz.

A ak si myslíte že to zvládnete sami tak tu máme pre vás celý návod ako to urobiť, aké materiály kam použiť a čo je potrebné vedieť. Správne tlmenie dverí. Tlmenie aj odhučnenie môže kúpiť u nás aby ste mali istotu že kupujete kvalitný materiál ktorý je certifikovaný a odolný. Reproduktory kúpite TU tlmenie TU  a máme pre vás pripravené aj tlmiace sety.

Pokiaľ máte záujem aj o fólie tak klikajte » TuningFolie

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

3 + 11 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu