Položky 0
TLMENIE ODHLUCNENIE REPRODUKTORY HONDA CIVIC GROUND ZERO DRARTEX NEOPRENE 0108

TLMENIE ODHLUCNENIE REPRODUKTORY HONDA CIVIC GROUND ZERO DRARTEX NEOPRENE

V tejto honde nehralo všetko ako má. aj keď pre väčšinu to asi stačí, nakoľko sa jednalo o príplatkový systém. My sme teda po dohovore a vyskúšaní so zákazníkom vymenili stredobasové reproduktory vo dverách za Ground Zero Titánium sériu, výškové ostali sériové. Tlmenie DrARTEX a odhlučnenie Neoprene 6 sa postarajú o kvalitnejšiu reprodukciu a o komfort počas jazdy. Montáž nám trvala 1 pracovný deň a cena bez tlmenia a odhlučnenia strechy je 580eur. 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

3 + 15 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu