Položky 0
TLMENIE ODHLUCNENIE REPRODUKTORY ZOSILNOVAC SUBWOOFER PEUGEOT 208 DLS JBL DRARTEX NEOPRENE 0800

KOMPLETKA PEUGEOT 208 DLS JBL DRARTEX NEOPRENE

Tento peugeot prišiel k nám z Trnavy a po pár minútach rozhovoru a a zaslaní rozpočtu som bol veľmi rád, že sa náš zákazník rozhodol pre Kompletku a mnou veľmi obľúbenú 4.1 tku. To znamená 4x repro a 1x subwoofer a samozrejme všetko na zosilňovači. Do dverí sme osadili reproduktory od švédskej značky  DLS, do predu komponentné  DLS MB6,2 a do zadu koaxiálne DLS M526. Dvere sme samozrejme vytlmili DrARTEX-om a odhlučnili Neoprenom. Veď čo by to zahralo bez vytlmenia! Zosilňovač JBL Club 4505 má 5 kanálov  s výkonom 4×45/65W 4/2Ohmy RMS a na subwoofer 1×320/500W 4/2Ohmy. Nieje to žiadny „tlaker“, ale ma potešenie majiteľa vozidla 100% kompatibilný a v cene 249eur asi nič lepšie zatiaľ nie je. Subwoofer vzhľadom na rozmery kufra, cenu a samozrejme aj zvuk sme zvolili JBL CS1204b, ktorý sa už dopredáva a bude nám veľmi chýbať. Predsa len pomer Cena/Kvalita/Rozmer. Montáž nám trvala 1,5 dňa a cena práca + materiál  1200eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 2 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu