Položky 0

TLMENIE ODHLUCNENIE TORPEDO NISSAN X-TRAIL DRARTEX NEOPRENE

Pre odhlučnenie motora sme vytlmili a odhlučnili torpédo teda priestor pod stieračmi vozidla. Je to jediná možnosť spolu s priestorom pod nohami vodiča a spolujazdca s vytlmením a odhlučnením čo najviac pod prístrojovú dosku ako čo najviac eliminovať hluk od motora. Ďalšia možnosť je demontovať prístrojovú dosku, čo je však náročné ako časovo tak aj finančne a pre autorizáky neprípustné. Použili sme tlmenie DrARTEX a odhlučnenie Neoprene 6. Montáž nám trvala 4 hodiny a cena práca + materiál 130eur

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

3 + 8 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu