Položky 0
TLMENIE ODHLUCNENIE REPRODUKTORY DVERE PODBLATNIKY TORPEDO VW PASSAT B8 DRARTEX NEOPRENE JBL 3308

TLMENIE ODHLUČNENIE VW PASSAT B8

Hlučnosť v tomto Pasate bola na vyššej úrovni, čo majiteľovi nevyhovovalo. Majiteľ sa rozhodol pre vytlmenie a odhlučnenie prednej časti vozidla predných dverí, predných podblatníkov a torpéda. Jedná sa o lepšie tlmenie a väčšie a rozumnejšie odstránenie hluku a rezonancií. Tlmiaci materiál volíme podľa toho čo sa tlmí a toho čo treba materiálom dosiahnuť. Jedná sa hlavne o hrúbku zvoleného materiálu. V tomto prípade sa použil tlmiaci materiál od DrARTEX. Na odhlučnenie sme zvolili Neoprene 10 a DrARTEX. V predných dverách sme rovno vymenili aj reproduktory za komponentné JBL GTO609c osadené v MDF reukciách a napojenie na OEM inštaláciu bez jej poškodenia. Montáž nám trvala 1 pracovný deň a cena práca + materiál 630eur.    

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

2 + 9 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu