Položky 0
TLMENIE ODHLUCNENIE ZOSILNOVAC SUBWOOFER VW ARTEON STP GLADEN JBL CRUNCH 9795

KOMPLETKA VW ARTEON STP GLADEN JBL CRUNCH

Čo sa týka Subwooferu, nakoniec padlo rozhodnutie po odskúšaní na JBL CS1204B, ktorý má samozrejme dlhší kábel pre lepšiu manipuláciu a samozrejme konektor pre jednoduché odpojenie v prípade potreby prázdneho kufra. Montáž nám trvala jeden pracovný deň a cena práca + materiál 550eur. Všetko potrebné k tejto montáži si viete zakúpiť u nás, alebo na našom eshope.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

13 + 15 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu