Položky 0
TLMENIE ODHLUCNENIE ZOSILNOVAC SUBWOOFER VW TOURAN JBL CRUNCH STP GLDEN 8949

TLMENIE ODHLUCNENIE ZOSILNOVAC SUBWOOFER VW TOURAN JBL CRUNCH STP GLDEN

Nakoľko sa jedná o pasívny subwoofer osadili sme malý monoblok CRUNCH GTO 1750, ktorý v cene 179eur ponúka malé rozmery pre ľahšiu integráciu do vozidla, dostatočný výkon, káblové ovládanie hlasitosti a hlavne kompatibilitu s OEM autorádiom. Montáž nám trvala jeden pracovný deň a cena za prácu a amateriál 814eur. Všetko potrebné k tejto montáži si viete zakúpiť u nás, alebo na našom eshope.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

14 + 14 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu