Položky 0

TLMENIE REPRODUKTORY PEUGEOT 206 + DRARTEX GROUND ZERO

Peugeot od výroby nemal výškové reproduktory, čo sa podpísalo na kvalite zvuku. Vzhľadom na ceny komponentných sád už od 64,90eur sme sa rozhodli pre výmenu predných reproduktorov za kompá od Ground Zero GZIC 16x. Jedná sa o 165mm komponentnú sadu s výkonom 100/150W RMS/MAX, citlivosťou 91dB a frekvenčným rozsahom 50-20.000Hz. Aby sme aspoň minimálne odstránili rezonancie a akustický skrat použili sme dva pláty DrARTEX Medium na jedny dvere. Montáž nám trvala 3h a cena práca + materiál 185eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

1 + 4 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu