Položky 0

Tlmenie SET Audiofil

S tlmením je to ako s montážou. Dá sa spraviť za 50e ale aj za 100e. Záleží od času s tým spojením a materiálom použitím. Samozrejme na výsledku je to vždy potom počuť. Samozrejme som rád keď si zákazník neha vytlmiť dvere aspoň STP Silver-om je to skvelý materiál za rozumnú cenu. Veľa zákazníkov si už „klepká“ na plechy svojho auta. A to je skvelé. Ja som však trošku audiofil a nikdy nie je dosť tlmenia. Preto som sa snažil vytvoriť a zaradiť do ponuky niečo exkluzívne a tak prišlo aj na tlmenie. Tlmenie s označením Audiofil spája v sebe naše vedomosti s tlmením s tým najlepším na trhu. Vzhľadom na použité množstvo a typy materiálu a samozrejme aj čas potrebný na inštaláciu tomu odpovedá aj cena. Nečakám že to bude masovo hit mesiaca, a vďaka tomu pôjde o exkluzivnu vec. Samozrejme naších zákazníkov vieme „upgradnut“ ich tlmenie na tlmenie Audiofil.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 9 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu