Položky 0

TOYOTA AURIS DLS JL AUDIO CRUNCH AUTOFUN EVOTEC JBL

Do tejto Toyoty Auris sme osadili do predných dverí repro od švédskej značky DLS konkrétne DLS M6.2 a do zadných dverí sme osadili koaxiálne JL Audio C1-650x. Samozrejme do lakovaných MDF redukcií a s napojením na pôvodnú kabeláž bez jej poškodenia. Na vytlmenie vonkajšieho a vnútorného plechu dverí sme použili 9ks Autofun M2 a na vytlmenie tapacírov 5ks Autofun m2. Tým sme zabránili prenášaniu rezonancií a vytlmený diel sa správa akusticky neutrálny teda neprenáša-nereaguje na frekvencie. Na vonkajší plech sme na tlmenie nalepili odhlučnenie EVOTEC Neoprene 6, požili sme 4ks. Predné reproduktory sme napojili na 3 kanálový zosilňovač CRUNCH GTO3750, ktorý vďaka svojím „malým“ rozmerov sa dá osadiť aj pod obloženie kufra, alebo ako je to v tomot prípade pod sedadlo spolujazdca. Na zosilňovač je napojený aj subwoofer JBL STAGE 1200B, ktorý je možné vďaka káblovému remote ovládať podľa momentálnych potreby a nálady zákazníka. Zadné reproduktory sme napojili na autorádio. Výsledná cena práca + materiál 1150eur a čas potrebný k montáži 1,5Dňa.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 1 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu